Mądrze <3
Polubili:
sylvia661
Edi1403
Dorota2003
Natalia_0
monisq1987
33maniek33
agata_123
Double
wiki783
Kofam
oraz 318 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























SensitiveBlonde
Mój chłopak tak ma.. ciągle tylko "szybko,szybko"... na spacery, to chodzimy biegusiem......
sylvien
To jest właśnie jedna z tych prawd które niestety zrozumiemy dopiero gdy zwolnimy na chwilę by pomyśleć nad swoim życiem. A to się szybko nie zdarzy.
Artka28
O tak, prawdziwa sztuka polega na tym, aby wystarczająco wcześnie to dostrzec...
123q
prawda ,madrosć,i szacunek...dla ludzi i swiata