Więcej zszywek z tablicy

~Ulubione.

Malutki, słodziutki <3
Odważyłam się i w końcu mam...
FRYZURE ma fenomenalną <...
Nic nie opisze tego, co ter...
Kiedyś wydawało mi się, że ...
Lubicie? Używacie? Kosmetyk...
nic bardziej nie motywuje o...
Ach Ci faceci... co Oni pot...
Włosy blond są według mnie ...
nieskończoność <3 muszę ...
Robiłyście już takie wyzwan...
Oboje pięknie wysportowani....