mam , mam , mam !
<3
Polubili:
Takajakty1993
Lily_Rusko
kashii87
Luuna_xx
musiii
ania_jl
strawberrycandies
Paryska05
orangenanu
Juciaa
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























25nati
oo mam takie same czarne <3
Koffcia
mam takie.polecam ponieważ są bardzo wygodne,ciepłe i przede wszystkim śliczne
xxAgnesikxx
boskie są <3
Lily_Rusko
świetne !
anonimowakolorowanka
ja kupiłam w H&M :3
lootinka
gdzie kupione ? marzą mi się takie
anonimowakolorowanka
njee :d
Paulineek
ładne. lepsze by były czarne.;p