mam takie :*
Polubili:
cukiereczek012
milusssia121
daslebenistbrutal
mallie
lookingfordream
rainbow69
justekkk
patryszka100
Nikita18
toska2812
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























erwka
mam takie z Deichmann'a :)
Blond_rudzielec
ja kupiłam w ccc :) za 89,99 o ile dobrze pamiętam ;D
malinka7
ładne, gdzie kupiłyście i za ile? ;)
Blond_rudzielec
ja również ale jaśniejsze :)