Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

SPRZEDAM!
rozm 38/39 ;)
Codzienny make up ;)
...
...
...
<33
...
Piękna *.*
zimowo
:-)
PasteLOVE!<3
Najlepiej!
....
manicure
...
...
piękne *.* podobają Wam się?
Rainbow neon ombre - Neonow...
...
...
kolorowo pomysłowo
mmm,.
piękności
mhmmm
Piękny zestaw :D
Chciałabym...
Woow <3
justyssska13

justyssska13 od dewocja

Dodane 25.10 o 19:46
Obserwuj

manicure

Zgłoś naruszenie

kami111

Piękny! No i wpisuje się w trendy zimowe z kolorem:)

 |  19.09 o 7:04  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: