Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Inglot
PARIS <3
Super...
USA KTÓRE LEPSZE?
USA
USA
Fajny kolor ??
Superaśne XD
Marzy mi się... <33
Co wybieracie?
ładna??
Też lubicje się ubierać w c...
trampeczki do sportoweo stroju
Sweet... Co nie?
<33
Klusia2001

Klusia2001

Dodane 22.08 o 23:08
Obserwuj

Marzy mi się...

<33

Zgłoś naruszenie

mrrauh

mam identyczną tylko czerwoną ;)

 |  23.08 o 0:20  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: