Więcej zszywek z tablicy

gwiazdy <3 (te n...

MEEGAAA XDD
M.J zawsze w naszych sercac...
I te butyy <3 ;)
oD TEGO TELEDYSKU GO POKOCH...
<3 KOCHAM ICH OBOJGU <...
Mój Kochaaany <3 ;** Kto...
<3 <3 <3 <3 <3
Aaach ten jego uśmiech <...
ŚLICZNYYYY MÓJ <3 ;)
ada2442

ada2442 od madera1980

Dodane 20.08 o 14:46
Obserwuj
MEEGAAA XDD

MEEGAAA XDD

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

madera1980

mogę Ci taki wyszyć za 150zł w wymiarach 30x40

 |  22.08 o 15:07  

ada2442

JAAK? CZYM?

 |  20.08 o 14:46   Pokaż odpowiedzi

Darusia123

Piękne <3

 |  16.08 o 19:13  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: