miseczki serowe :D
Polubili:
adardu
buymeamustang
paulinapard
Dziuma
SailorMoon306
Anel__88
mariska08
zuzia113
blueshoes
zyta1000
oraz 93 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























wero5899
Zwykłe *
boniwinter
a tam kaloryczne, przeciez nikt nie kaze Ci tego jesc. Chodzi o pomysl podania salatki albo czegos tam:)
wero5899
Ja tam wole zwykłe miski :D Zbyt kaloryczne ;/
kidream
super
boniwinter
ktory ser bylby najlepszy?
gosiczek821
rewelacja:)
boniwinter
to jest mistrzostwo...musze to zrobic