Więcej zszywek z tablicy

kulinaria

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....
Kotlety z twarogu i ziemnia...
Przepis na domowe KULECZKI ...
pyszne kanapeczki;D
BABECZKI ZE SZPINAKIEM ZAPI...
Chlebki z pysznym wnętrzem!...
ngrabowska

ngrabowska od NataliaS

Dodane 3.01 o 18:41
Obserwuj
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

bulinka29

dzięki

 |  19.12 o 8:32  

NataliaS

dokładnie ja tyle daję pół szklanki :)

 |  19.12 o 7:04  

bulinka29

a mleka ile z pol szklanki?

 |  18.12 o 22:13  

bulinka29

musze sprobowac bo bardzo smacznie wyglada

 |  18.12 o 22:09  

bulinka29

ok dzieki

 |  18.12 o 22:08  

bulinka29

ok dzieki

 |  18.12 o 22:08  

ciara

do tego dodaje się mleko ? czy co to tam jest ?

 |  18.12 o 21:55  

NataliaS

aż się zarumieni.

 |  18.12 o 21:11  

NataliaS

Zapiekankę wkładamy do piekarnika rozgrzanego do temperatury 200°C na około 8-10 minut do czasu, aż się zarumieni :)

 |  18.12 o 21:10  

bulinka29

mam pytanko na jaki czas trzeba je wlozyc do piekarnika i jaka temperatura?

 |  18.12 o 21:00  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: