Więcej zszywek z tablicy

Jedzenie ;)

JEDEN ZIEMNIAK A MOŻE BYĆ T...
Mniam *.*
wygląda prze-uroczo!
ciacho z Maltesers - bez pi...
Czekoladowy deser lodowy
*D...