Mój :) Co myślicie?
Polubili:
MySweetSecret1999
Alicja2211
darsoonek69xx
Blondi_katarzyna
Ann_007
pysiulkaXD
Jowiszek
angeliczka_mloda
DancingIntheMoon
olusia302
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























PozytywniePierdolnie
Perrie ;) Nie podobna aczkolwiek Piekny ;)
konto-usunięte
Gratsy za proporcje twarzy, ale reszta do poprawy. Widać, że włosów, szyi i ramon nie chciało Ci sie zbytnio kończyć i skupiłaś się na twarzy, przez co rysunek znacznie stracił.
zoosu
Pięknie, jednak wydaje mi się, że szyja trochu krótka. Działaj dalej:)
konto-usunięte
Pięknie *.*