Mój Aldo <3
Polubili:
Kalorynka
Ximina
ARIADNA33
W_ader_A
a_n_n_aa_n_n_a
katahros
izulka0309
vmajeczkav
wszystko99
Baskeciara
oraz 18 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


kasia_kop
Jejku, jaki cudny Aldo!!! <3
glapa89
Samojed ❤️
kawka1
To pomieszna rasa, ale jest cudak kochany...i nie śpij tu z takim jak, takim pyszczorkiem uśmiechnietym prosi ))))
a_n_n_aa_n_n_a
Aldo wygląda mi na samojeda :)
Ximina
Co to za rasa?
glapa89
Dzieki ;D
Truskaweczka_22
Ale Ty śliczny :)
a_n_n_aa_n_n_a
jaki fajny :)
misio_pysioo
sliczny jest ;)