mój makijaż #3
Polubili:
MadziuLala
day_after_day
Marta1899
Death_note
mcr
ada2841
Tili
ulin41
Badumccxd
linkinkoowna
oraz 6 innych użytkowników
wesnie
jakie cienie?
flamocie
jakie to cienie/paletka? :)
marcia88marcia
Jak bym swoje brwi widziała :P ha ha też już muszę się wziąć za nie. Pięknie zblendowany cień :) Kobieco !
Gosia2301
śliczny makijaż bardzo dziewczęce
smerfetka19928
tylko brwi sobie podreguluj, bo nie specjalnie wyglądają :)
ShadowProve
a mogłabyś taki zrobic w brązach i beżach? *-*
Użytkownicy także przypinają:
























Zaloguj się, aby dodać komentarz.