Więcej zszywek z tablicy

Mój Dom

... :*
Moj zaczarowany ogrod ;)
To co tygryski lubią najbar...
Moj maly ogrod ;)
Czekamy na ciepłe wieczory :)
Jak zrobić cos z niczego ;)...
A czy wy już wpadlyscie w w...
Pierwsze w tym roku śniadan...
Nasza mała sypialenka :)
:))
Home, Sweet Home :)
Creative

Creative

Dodane 30.05 o 19:55
Obserwuj
Moj maly ogrod ;)

Moj maly ogrod ;)

Zgłoś naruszenie

iza_pr

Piękny ogród :) Mój na balkonie też powoli rozkwita, muszę jeszcze posadzić jakieś zioła. Trzeba pamiętać, że rośliny na balkonie potrzebują tyle samo naszej opieki i uwagi, co te w ogrodzie. Warto zatem zainwestować w nawozy, środki ochrony roślin czy odżywki agrecol.pl/produkty/nawozy. I oczywiście pamiętać o regularnym podlewaniu!

1  |  19.04 o 21:01  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: