Więcej zszywek z tablicy

Fotografie

moja wersja cieniowania :)
Mój najukochańszy :)
Idealna !!
funai

funai

Dodane 7.05 o 17:38
Obserwuj
Mój najukochańszy :)

Mój najukochańszy :)

Zgłoś naruszenie

funai

bolec nawet nie boli, zakladaja go na lezaco wiec nie widzisz co sie dzieje :) jedyny jego minus jest taki ze nie jest trwaly... i trzeba go po jakims czasie wyciagnac zeby nie zrobic sobie niepotrzebnie brzydkiej blizny :(... kosztowal cos miedzy 120-140 zl szybko idzie do niego przywyknac nie zakladac torby na ramie miedzy piersiami np. :) zachaczenia sie zdarzaja troszke boli ale zerwac go nie zerwiesz ;) polecam goraco :)

 |  8.05 o 21:26  

Pixie_Moon

Bolało cię?. Sama się zastanawiam nad takim kolczykiem ale trochę się boję, że zaczepie koszulką albo łańcuszkiem i go wyrwę...;/

 |  7.05 o 18:04  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: