Więcej zszywek z tablicy
ulubiony aktor *.*
3 razy oglądałam i za każdym razem wzruszałam się jak na żadnym filmie
Oglądałam i płakałam jak małe dziecko......
oj wycisnęło łzy ;) świetny film :)
boski
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
konto-usunięte
ulubiony aktor *.*
joanna8316
3 razy oglądałam i za każdym razem wzruszałam się jak na żadnym filmie
calineczkaa
Oglądałam i płakałam jak małe dziecko......
dorka_94
oj wycisnęło łzy ;) świetny film :)
klosmartyna
boski