mój tatuaż :)
Polubili:
patryszka100
sobi89
MimiMD
BossAnia
szmajlbicz
nadira
julias33
danonek_69
szerlait
kvailai
Użytkownicy także przypinają:



elfik
super ;) ja też chcę kolejny, jak tylko bede miec kasę robie ;)
BossAnia
dokładnie :) ja myślę o adaptacji drugiego boku na bardziej ekstremalny, wiekszy wzorek :D:D
elfik
dziękuję ! :) najbardziej bolesne miejsce na tatuaz, ale moim zdaniem najpiekniejsze :)
BossAnia
też mam w tym miejscu tylko na drugim boku :):)
kvailai
świetny! <33