Mój torcik miś:)
Polubili:
milagros0
zelkowata
Karosia
ula1012
dyneczka
tusiorek1
Zabka135
metaks5
blueferret
kociak111093
Użytkownicy także przypinają:













onazuzana
uważam że jest przecudny ;)
fioletowa87
fajny ale w takim ułożeniu wygląda smutno i niekorzystnie..
edziulencjusz12
BARDZO AJNY
SweetBlushing
udany <3
lulumasakra
fajny! chociaż wygląda trochę jak zdechły XD ale to przez pozycję :p
milagros0
Jaki fajnyyyy <33
wiwika
Ale super !!!