moja mała przemiana
Polubili:
emileczkaa
Jagoda73
Smilesweetheart
Lil86
Szaraville
Isia1994
vivienn1985
Adzik_
truskawowysoczek
liiidkaaa
oraz 47 innych użytkowników
olyy
piękna :)
LuxLight21
super!
patio_kcdmd
ekstra kozak zazdro
czeko0
czy Wy naprawdę nie widzicie?! jedno zdjęcie jest zrobione przez kogoś a drugie przed lustrem, wiec wiadomo, ze tatuaż będzie po przeciwnej stronie
Slawka123
jaka to przemiana. Przecież to dwie różne osoby. zobaczcie na której ręce mają tatuaż
thegirlnextdoor
Wow!
zrzucbrzch
Super przemiana. Dużo pracy włożone :) Gratulacje !
Kasiunia223
wow wow wow
ashley18
współpracowałaś z jakimś trenerem czy sama osiągnęłaś taki efekt? :)
Shina02
Oj ludzie śmiać mi się z Was chce xD Tak jej zazdrościcie czy o co Wam chodzi? Kobieta ciężko pracowała, a Wy nawet nie odróżniacie odbicia lustrzanego... :D Piękna przemiana ;)
Użytkownicy także przypinają:



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.