Moja nowa perełka .
Rewelacja!
Polubili:
Truskaweczka_22
badgirl24
martaaaaa17
karolinaa12845
malgosia88_00
Monika2424
monikabast314
makeupjunkie
ewelincia000
dusia668
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























MaJe_CzKa222
bluszczczcz, maska odżywcza z olejkiem kokosowym .
bluszczczcz
Jeśli mogę zapytać, jak dokładnie nazywa się ten produkt?
Truskaweczka_22
Ooo ;)
MaJe_CzKa222
anita89, mam włosy farbowane i bardzo suche końcówki . Nałożyłam ta maskę po umyciu włosów na dosłownie 5 minut . Włosy miekie, lśniące i pachnące . Kupiłam ja na wypróbowanie po przeczytaniu opini.
anita89
a jakie masz wlosy? zdrowe, rozjasniane, suche? ja mam bardzo zniszczone i sie zastanawiam nad ta maska