Moja nowa perełka .
Rewelacja!
Polubili:
makeupjunkie
Truskaweczka_22
karolinaa12845
martaaaaa17
Lenka123
czekoxada
scypecka
malgosia88_00
ewelincia000
aga_97
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























MaJe_CzKa222
bluszczczcz, maska odżywcza z olejkiem kokosowym .
bluszczczcz
Jeśli mogę zapytać, jak dokładnie nazywa się ten produkt?
Truskaweczka_22
Ooo ;)
MaJe_CzKa222
anita89, mam włosy farbowane i bardzo suche końcówki . Nałożyłam ta maskę po umyciu włosów na dosłownie 5 minut . Włosy miekie, lśniące i pachnące . Kupiłam ja na wypróbowanie po przeczytaniu opini.
anita89
a jakie masz wlosy? zdrowe, rozjasniane, suche? ja mam bardzo zniszczone i sie zastanawiam nad ta maska