Moje motto <3
Polubili:
SaaDaaNiaa
malutka_s12
Personanongrata
tina123661
Double
HakunaMatatta
Ohishiro
jUstyna383
GabiYou
Lusia57
Użytkownicy także przypinają:




























Personanongrata
Pozwolę sobie przedstawić ostatnio moje ulubione motto - " Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle i możemy latać tylko nawzajem się obejmując ". Jakieś takie dodające skrzydeł te nasze cytaty, nie sądzisz? :)
Personanongrata
To piękne motto.