Moje motto <3
Polubili:
Lusia57
tina123661
Double
HakunaMatatta
GabiYou
Ohishiro
malutka_s12
SaaDaaNiaa
jUstyna383
Personanongrata
Użytkownicy także przypinają:




























Personanongrata
Pozwolę sobie przedstawić ostatnio moje ulubione motto - " Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle i możemy latać tylko nawzajem się obejmując ". Jakieś takie dodające skrzydeł te nasze cytaty, nie sądzisz? :)
Personanongrata
To piękne motto.