Moje motto <3
Polubili:
HakunaMatatta
Lusia57
SaaDaaNiaa
jUstyna383
GabiYou
tina123661
Double
Personanongrata
Ohishiro
malutka_s12
Użytkownicy także przypinają:




























Personanongrata
Pozwolę sobie przedstawić ostatnio moje ulubione motto - " Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle i możemy latać tylko nawzajem się obejmując ". Jakieś takie dodające skrzydeł te nasze cytaty, nie sądzisz? :)
Personanongrata
To piękne motto.