moje naturalne ☺
Polubili:
Wiolka2020
san_dra
buzzer
RudiWred
pervekto
Justyneczka_xD
likeyou
MrsError
SpongebobBoss94
konto-usunięte
Jak dla mnie troszkę za długie, ale podziwiam za wytrwałość :)
olni1234
jak ty mozesz cokolwiek robic z tak dlugimi paznokciami ;o?!
SpongebobBoss94
śliczne *.* ja nie mogę takich długich wychodować, bo jak są już długie to się łamią przy samym palcu ;((
Pelusiaaa
a jaki czas już używasz olejku? ;)
melisa24
Piękne....Cudowne......KOCHAAAAM <3 :D
medicalperfection
jaka makabra? O.o troszkę przypiłować, pomalować i boskie :* zazdroszczę że jesteś w stanie takie zapuścić! moje niemiłosiernie się łamią.
konto-usunięte
genialne
Maargolciaa
Pazury z Halloween?
Zaurka
przepiękne *-* wyglądają trochę jak kapsułki do lykania :D
raczmon
Straszą...
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.