Więcej zszywek z tablicy
ale ciemne nie były tak ładne jak te jasne
dokładnie z tego przepisu robiłam babora
A mi się nigdy nie udają, zawsze zakalec choćby nie wiem jaki dobry był przepis...
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Msudol
ale ciemne nie były tak ładne jak te jasne
Msudol
dokładnie z tego przepisu robiłam babora
MeryLu29
A mi się nigdy nie udają, zawsze zakalec choćby nie wiem jaki dobry był przepis...