zszyta2011

zszyta2011 od niawka

Dodane 17.02 o 21:03
Przypięte z moje szycie
Obserwuj
moje szycie

moje szycie

Zgłoś naruszenie

madziulajn

Bardzo ładny turecki wzór wybrałaś :) Zazdroszczę talentu :)

 |  10.07 o 18:36  

niawka

dziękuję ;)

 |  1.09 o 17:45  

bazyluch

Dla mnie :perfekcyjne wykonanie i dobór kolorów!Gratulacje!

1  |  30.08 o 23:13  

diasia

Mistrzyni !

1  |  29.08 o 8:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: