Mordzia xD
Polubili:
annamz
milibarcamili
ajmartuchaa
zabulla
czaaga05
kamilatoja
misio_pysioo
poedka
wrobelki
Malamut824
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasiuniabe
jaka słodka morda uśmiechnięta
_nika
jeju. Bez czytania na miniaturce mi wyglądało na pieska uwięzionego pod stertą wielkich kamieni... :o