Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

...
obraz ombre
hodowla kryształów z cukru
:) :)
...
hah,,kto by pomyślał..
mw.
tęczowa róza
świetny pomysł!
Na lato :)
Bukiety z żelek mojego auto...
słodki bukiet
na chrzciny;)
jhjhjhh
bukiet ferrero
Mapa twarzy Nasz stan zdrow...
no to spróbujmy! :p
Jak szybko zniszczyć pryszcza?
marker
ja piernicze xD
Bardzo przydatne
Ten biały proszek czasem ok...
Bukieciki piankowo-żelkowe ...
Słodki pomysł na prezent :D
Organizer do kabli
Czy wiecie co to jest za bi...
oliv_92

oliv_92 od mawi77

Dodane 18.03 o 2:10
Przypięte z mw.
Obserwuj
mw.

mw.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

kiciusiowe_lapcie

Próbowałam i wyszło całkiem nieźle, tylko strasznie długo trzeba trzeć, a efekty są mniej widoczne

 |  10.05 o 20:45  

suoegrog

U mnie na Blogu jest rada jak latwo wykonac przetarcia na jeansach. Szukajcie notki o przerabianiu spodni na szorty. Zapraszam : www.suoegrog.blogspot.com

 |  10.05 o 16:19  

Olkaa

mi to wyglada jak tarka do piet ;) - partycja40042

 |  6.05 o 13:09  

konto-usunięte

mi to zawsze nie wychodzi .;/

 |  5.05 o 20:18  

patrycja40042

Co to jest ta 3 rzecz która jest do tego potrzebna ?

 |  5.05 o 17:50  

Olkaa

dzieki, te zo tym pomyslalam mawi77 :)

 |  4.05 o 21:33  

mawi77

można też na początek delikatnie zwykłą maszynką do golenia a później jak już jeans będzie znacznie osłabiony powinno się udać pumeksem albo tą metalową tarką :)

 |  2.05 o 17:50  

crayssolka

ja polecam żyletkę, ale ostrożnie by się nie pociąć i nie naciąć spodni.. najlepiej ocierać tylko brzegiem. P.S. nie bawcie się w to gdy macie spodnie na sobie ;)

 |  2.05 o 16:12  

ygritte

Ja robiłam najpierw dziury nożem albo nożyczkami, a potem tylko kamiennym (wiecie, taki twardy, biały, nie ten kolorowy) pumeksem przecierałam krawędzie, żeby były ładnie obszarpane.

 |  2.05 o 15:02  

rudzia3

zrobię tak, tylko że na spodenkach :)

 |  1.05 o 20:42  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: