na dniach będę próbowała :)
Polubili:
marianna16
naciasweet1
AldonaWM
izaleticia
marcelaMarie
5ninka
agnesr
lepto
nanul_dyderka
Ruthie
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























litwusiab
a wiecie może ile jest tego potrzebne ?
Amleczko
Piekna kiecunia:-) Ja córci robiłam taka sukieniunie z szyfonu kupionego w kwiaciarni. Podobny efekt ale chyba zrobie jeszcze jedna z tej siateczki:-) pieknosci:-)
litwusiab
z czego ona jest zrobiona ? co to za materiał ?
patzi1
zrobiłam córce - fajna sprawa :) tylko trzeba jednak przyszyć każdy kawałek materiału delikatnie. Jednak w trakcie tańców się luzują...