na koszulkę
Polubili:
ILofffUuu
gwazdeczka
Wrona7
Red_Queen987
Dooorotka
karlosek
zajebista_1
Lothmel
wistawio123
Kari16
oraz 149 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























UnicornQueen
STICH☺
paulina121216
jako naklejka by też super wyglądało albo etui na tel
luludiy
Oo super wyglądałoby to na koszulce :D
stawiamnamleko
Stitch ♥
suprais
zaryzykowałabym nawet na tatuaż :)
Laurenty
S łodkie <3
judysssia007
jaki słodziak,te spojrzenie pełne nadziei:-)