na koszulkę
Polubili:
Madzia140201
Karolka120105
Wikitkasupergirl
weronika2042
sabinka200403
Delcia
odczepsie
13gruszka
MoniaxD7722
_black_rainbow_
oraz 149 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























UnicornQueen
STICH☺
paulina121216
jako naklejka by też super wyglądało albo etui na tel
luludiy
Oo super wyglądałoby to na koszulce :D
stawiamnamleko
Stitch ♥
suprais
zaryzykowałabym nawet na tatuaż :)
Laurenty
S łodkie <3
judysssia007
jaki słodziak,te spojrzenie pełne nadziei:-)