Na luzie :D
Polubili:
Heheszkyyy
b3jbiczq
szemraj
Buli13
Marta09090909
matolga
olawie
fashiontime
zelkowata
szelki15
oraz 27 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















![;].](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0439/thb_4499.jpg)
![:].](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0439/thb_4493.jpg)

![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0352/thb_1037.jpg)








anita0910
nienawidzę spodni w kwiaty aczkolwiek ten zestaw mnie zachwycil
karolaaa1995
potrzebuje takich spodni gdzie je dostane ? wydawało mi się ze widziałam gdzieś takie w sieci sklepów reserved czy house ? pomóżcie ; (
Kaela
gdyby inne buty ....