nasz ślubny ;)
Polubili:
Mike2812
rudzieeleeeec
dagusia2010
forever_love_
asia22q
Misiaa1077
wertysiaa
lamorozec
zoszkazoszka
Darja_95
oraz 226 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



dorota0909
piękny
agusiak1995
Swietny, tylko zawsze się zastanawiam, dlaczego chlopczyka na najniższym poziomie robią mniejszego???
Floryda
Świetny!
Alencja0
Historia *-*
dorrotta
dziękujemy ;D
Kirjava
Piękny :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! <3
AnjaLul
bardzo ładny, oryginalny;) a nie jakieś kwiatki dookoła jak zazwyczaj zamawiają
blondyneczka87
przepiękny :-)