nasz ślubny ;)
Polubili:
gorzkaosmaku
tropical
Turcia
serwusia
karolo
zuzka_
grzejnik44
sylwinqq
szpila06
zook
oraz 226 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



dorota0909
piękny
agusiak1995
Swietny, tylko zawsze się zastanawiam, dlaczego chlopczyka na najniższym poziomie robią mniejszego???
Floryda
Świetny!
Alencja0
Historia *-*
dorrotta
dziękujemy ;D
Kirjava
Piękny :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! <3
AnjaLul
bardzo ładny, oryginalny;) a nie jakieś kwiatki dookoła jak zazwyczaj zamawiają
blondyneczka87
przepiękny :-)