niby proste a jednak.
... :/
Polubili:
wioolqa
Ancia10
MadziuLala
Kasi1111
Kamcin
MufinkowyLubis
dominika1110
ikusiaaxdd
kasia90498
Julia2060
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























rozaletka
Czasami może i nie ma czasu pisać ale zawsze może napisać że jest zajęty i nie ma jak a nie on odpisuje ci po 1-3h jak gdyby nic się nie stało... i to wkurza...
goniek12
Pier... takie myślenie, a może akurat nie może pisać, albo myśli tak samo?