niby proste a jednak.
... :/
Polubili:
minnianga
dominika1110
wioolqa
dyshaa18
Kasi1111
MadziuLala
kasia90498
Ancia10
Kamcin
ikusiaaxdd
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























rozaletka
Czasami może i nie ma czasu pisać ale zawsze może napisać że jest zajęty i nie ma jak a nie on odpisuje ci po 1-3h jak gdyby nic się nie stało... i to wkurza...
goniek12
Pier... takie myślenie, a może akurat nie może pisać, albo myśli tak samo?