niby proste a jednak.
... :/
Polubili:
ikusiaaxdd
minnianga
dyshaa18
lubieciastka246
MadziuLala
MufinkowyLubis
Kasi1111
Julia2060
wioolqa
Ancia10
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























rozaletka
Czasami może i nie ma czasu pisać ale zawsze może napisać że jest zajęty i nie ma jak a nie on odpisuje ci po 1-3h jak gdyby nic się nie stało... i to wkurza...
goniek12
Pier... takie myślenie, a może akurat nie może pisać, albo myśli tak samo?