Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Xxx
Hahahaha
szczęście jest jak pszczółk...
...
#⚘⚘
taki sposób na nudę
Nie mów.
...
<3.
hahaha
...
...
ehhh
;***
Wszyscy źli xd
!!!
...
Jestem kobietą *_*
Mark Twain
Czekolada to sałatka!!! ;-)...
cos w tym jest...
...
babyblueee

babyblueee od Hellas26

Dodane 6.01 o 15:02
Przypięte z Nie mów.
Obserwuj
Nie mów.

Nie mów.

Zgłoś naruszenie

milibarcamili

dokładnie; ) zgadzam się w 99% ponieważ 1 jest ten który zaprzeczyć i mówi , tylko rodzina%)

1  |  5.01 o 20:59  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: