Więcej zszywek z tablicy

teksty

Szept,,diabła''
...
...
Sprawdza się?
...
:-)
*_*
Lubię zastanawiać się nad t...
Życie jest na to zbyt krótkie.
:)))
...
...
tak włąśnie :D
Trza by się nauczyć minionk...
mmm
Niestety...
Nie poddawać się!!!
Taa..
...
...
...
tara17

tara17 od itka181198

Dodane 23.06 o 20:13
Obserwuj

Nie poddawać się!

!!

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

kwiatek09a

chcialabym ;(

 |  9.07 o 21:55   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: