Niesamowite...
Polubili:
Nergalek666
little_dragon
pomaranczowa_herbata
samsamsami
olka29101996
szalona_sercem22
zbozbo
mooojra
elwira_a
wstroneslonca
oraz 60 innych użytkowników
sister_bliss
No way . . .
paulina120
nudzi się w domu czy jak!!!!!!!!! ja się pytam !!! JAK !!!
per_petua
mega ile trzeba mieć w sobie spokoju i cierpliwości !!!!!!!!!!! Nie dla mnie takie rzeczy :)
anika_0502
ja się pytam jak ? no jak ? :):):)
pyskah2o
temu to się nudziło w szkole :d
Lilusia
rewelacja i super pomysł :)
poduszeczka
ma człowiek cierpliwość :)
jootka
pewnie dlatego są takie krótkie bo tyle razy mu się łamały i zaczynał od nowa :) extra!
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.