Niesamowite...
Polubili:
werooniaa
NikaStycznie
Marta_Skawinska
wer2nika
Arbuguzik
czarnaa_mala
zbozbo
dead_girl
mil_a
Maaki
oraz 60 innych użytkowników
sister_bliss
No way . . .
paulina120
nudzi się w domu czy jak!!!!!!!!! ja się pytam !!! JAK !!!
per_petua
mega ile trzeba mieć w sobie spokoju i cierpliwości !!!!!!!!!!! Nie dla mnie takie rzeczy :)
anika_0502
ja się pytam jak ? no jak ? :):):)
pyskah2o
temu to się nudziło w szkole :d
Lilusia
rewelacja i super pomysł :)
poduszeczka
ma człowiek cierpliwość :)
jootka
pewnie dlatego są takie krótkie bo tyle razy mu się łamały i zaczynał od nowa :) extra!
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.