Więcej zszywek z tablicy

cytaty

:))
demotywator na noc ;PP
to prawda ..
://
...
no kim???
Marzenie <3
też bym chciała być dla kog...
skazani...
...
Przyjaciel
tak!♥
Niestety...
jak pięknie...
...
....
ninatda

ninatda

Dodane 3.07 o 0:44
Obserwuj
Niestety...

Niestety...

Zgłoś naruszenie

nutellavv

tylko kretyni sa cos warci

 |  30.06 o 17:47   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: