Nike Roshe Run *.*
Polubili:
paulinka677
Cappuccino1998
BlackPrinces
iloves
angelikaszm
babeczkacytrynowa7
paulinaponikowska123
Dreams33
ka_rolcia4
Ulus95
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













mbuziaczek
Te śa na serio śliczne :D
Lady_D
o ja cie.. zdjęcie butów! o.O jakby ktoś butów nie widział.. rozumiem, jakieś piękne unikatowe szpilki, niekoniecznie od projektanta, ale tu normalnie co drugie zdj to jak nie Air Max'y to te "cudeńka'.. dajcie już spokój..