Nike Roshe Run *.*
Polubili:
Monisia1997133
BlackPrinces
Dreams33
paulinka677
angelikaszm
mynia1234
babeczkacytrynowa7
lusiek_tbg
ka_rolcia4
Vanili
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













mbuziaczek
Te śa na serio śliczne :D
Lady_D
o ja cie.. zdjęcie butów! o.O jakby ktoś butów nie widział.. rozumiem, jakieś piękne unikatowe szpilki, niekoniecznie od projektanta, ale tu normalnie co drugie zdj to jak nie Air Max'y to te "cudeńka'.. dajcie już spokój..