Nike Roshe Run *.*
Polubili:
krzysia1999
meeerys
Rozalia2312
lusiek_tbg
nasiaa113
babeczkacytrynowa7
milkakocha
Vanili
kamcia199916
Monisia1997133
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













mbuziaczek
Te śa na serio śliczne :D
Lady_D
o ja cie.. zdjęcie butów! o.O jakby ktoś butów nie widział.. rozumiem, jakieś piękne unikatowe szpilki, niekoniecznie od projektanta, ale tu normalnie co drugie zdj to jak nie Air Max'y to te "cudeńka'.. dajcie już spokój..