Nike Roshe Run *.*
Polubili:
milkakocha
nattusskaa
Monisia1997133
angelikaszm
olka29101996
annherine
Cappuccino1998
depthsofeyess
Igusia12
hculap
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













mbuziaczek
Te śa na serio śliczne :D
Lady_D
o ja cie.. zdjęcie butów! o.O jakby ktoś butów nie widział.. rozumiem, jakieś piękne unikatowe szpilki, niekoniecznie od projektanta, ale tu normalnie co drugie zdj to jak nie Air Max'y to te "cudeńka'.. dajcie już spokój..