NO BOSKIE!
!! ;D
Polubili:
chaseyourdreams
poprostuanka
WiktoriaPoniak
aaasieeek
Pasjoholiczki
kashii87
hurricane
Izka4643
kinia69
hehe
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Jzabela26
kto się nie zna ,ja tylko pisze to co widze
konto-usunięte
Te śliczno-brzydkie spodenki widziałam gdzieś w poznaniu ale niestety nie wyglądały tak fajnie jak na zdjęciu...
Sabina7777
Wszystko pasuje , taki kontrast śliczne *.*
kingap
Te odcienie kolorów nie musza do siebie pasować, ale ktoś, kto się nie zna to pisze byle co, byle by napisać :) każdy ma inny gust :)
Jzabela26
Są to za ostre kolory , nie pasujące do siebie