NO BOSKIE!
!! ;D
Polubili:
edziakkk
poprostuanka
poisonedfalse
madristagirl
serkowelove
Pasjoholiczki
JagodkA_888
WiktoriaPoniak
kashii87
Izka4643
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Jzabela26
kto się nie zna ,ja tylko pisze to co widze
konto-usunięte
Te śliczno-brzydkie spodenki widziałam gdzieś w poznaniu ale niestety nie wyglądały tak fajnie jak na zdjęciu...
Sabina7777
Wszystko pasuje , taki kontrast śliczne *.*
kingap
Te odcienie kolorów nie musza do siebie pasować, ale ktoś, kto się nie zna to pisze byle co, byle by napisać :) każdy ma inny gust :)
Jzabela26
Są to za ostre kolory , nie pasujące do siebie