Więcej zszywek z tablicy

życie...

♥♥♥
:')
♥♥♥
ach...
really? yes ♥
hahaha :D
hehe ;)
nieprawdaż? :D
heuheuehu
disney
...
niegrzeczne czasami też idą...
.... :DD
No brawo. -.-'
yeap, it's true! :D
ach :)
Jestem czarownicą :D
guys please!
true
...
true
:))
agata04

agata04 od kokainowa

Dodane 3.01 o 20:14
Przypięte z No brawo. -.-'
Obserwuj
No brawo. -.-'

No brawo.

-.-'

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

zagorska_69

zakochałam się w nim gdy był wolny , a potem kochałam go przez jego 2 związki , a w 3 zdradził ją ze mną brawo dla mojej głupoty i naiwności bo wybrał ją

2  |  31.12 o 18:47  

konto-usunięte

Co celu idę i mam...

 |  31.12 o 11:44  

Yenny056

Zakochałam się w jednym ale zajętym. Brawo serce. Brawo.

1  |  29.12 o 15:05   Pokaż odpowiedzi

mam_cel

mam to samo. i to jest okropne. :(

 |  26.12 o 16:31  

Mariko1

Dobrze chociaż, że jeden po drugim, a nie dwóch na raz...

 |  22.12 o 13:10  

konto-usunięte

ekspresowo

 |  20.12 o 13:24  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: