no i mam..
Polubili:
izabelkapink
Athelas
AndziulaSlodziula
olka29101996
tunia89
sendy_98
szerlait
monotoniarelax
hicka
Użytkownicy także przypinają:




























KarolinaN09
na allegro tak ładnie nie wyglada
ilovereggaeandyou
ogolnie to porażka.cudow za takie pieniądze sie nie spodziewałam ale nawet guziki nie są takie jak na zdjęciu
ilovereggaeandyou
wrzuce zdj jak juz ją zwęże bo narazie to jest za duża..
monika3208
A gdzie taką w ogóle dostać?
izabelkapink
dołączam się do prośby :) poka !!!
xbasiaxxx
Pokaż jak wygląda na żywo! Plissssssss