No ja też pytam!
Polubili:
CrazyGirl1
malinowa_ksiezniczka
chaos007
Death_note
ryba151079
MadziuLala
kajka_daje_lajka
cutty
Isleen
Użytkownicy także przypinają:











Dooorotka
Ech jak kiedyś słuchałam księdza na kazaniu jak mówił że taka zgwałcona 13 latka powinna urodzić dziecko bo to cud bo trzeba je kochac i oczywiście nie można nawet myśleć o aborcji bo to grzec i straszna trauma dla dziecka i w ogóle to myślałam ze mnie coś trafi bo skąd on kurcze może wiedzieć co jest dla niej lepsze i co będzie dla niej większą traumą
Iza2403
cenna uwaga.