no jak wam ^_^
Polubili:
StarDoll
Orszulka
kakamaj
Ruby_Woo
kejsia
prymula365
EWI83
darciaa95
polamaneparasole
malinnx3
oraz 76 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























semcior
pomyslowe
alexandree
super
Alexsandra
ble....ani troche mi sie nie podoba
ziutka
okropne..
yukari88
genialny pomysł !!
MegaSzysza
ide do lumpa po koszule z kolnierzem ;)
rayopopee
ooo Bistee ! ♥