No ładnie ^^
Polubili:
noa
san_dra
Lola154
PositiveLive
strawberymadness
paulusia0209
szaronka36
agatamilobedzka
emileczkaa
SzatanskaArcypelina
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pumpkin666
Jeju, jak z plastiku...!
Syllwiaaa
Mnie trochę obrzydza to zdjęcie. Wiem że pewnie dziewczyna stoi w rozkroku, ale ta szpara między nogami i tak jest ogromna, zwłaszcza pod samą pupą.