No ładnie ^^
Polubili:
Lola154
noa
GabrielaBe_
Estmak949
san_dra
kasia94491234
SzatanskaArcypelina
strawberymadness
paulusia0209
agatamilobedzka
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pumpkin666
Jeju, jak z plastiku...!
Syllwiaaa
Mnie trochę obrzydza to zdjęcie. Wiem że pewnie dziewczyna stoi w rozkroku, ale ta szpara między nogami i tak jest ogromna, zwłaszcza pod samą pupą.