No ładnie ^^
Polubili:
san_dra
strawberymadness
noa
Estmak949
SzatanskaArcypelina
kasia25193
szaronka36
paulusia0209
agatamilobedzka
Lola154
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pumpkin666
Jeju, jak z plastiku...!
Syllwiaaa
Mnie trochę obrzydza to zdjęcie. Wiem że pewnie dziewczyna stoi w rozkroku, ale ta szpara między nogami i tak jest ogromna, zwłaszcza pod samą pupą.