Więcej zszywek z tablicy

Śmieszki

Leje
Ja lubię bajki a wy? 
Piszc...
...
Jaki GIGANT ! ! !
Cała prawda
Czaisz to???
No właśnie❗
Acha
ha ha ha
I to się nazywa rozrywka
No właśnie = ̄ω ̄=
florentina8

florentina8

Dodane 8.08 o 23:56
Obserwuj
No właśnie = ̄ω ̄=

No właśnie = ̄ω ̄=

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: