no właśnie ...
do roboty ;D
Polubili:
czaryxmary
FashionStreet
KaSiEkA07
zakochana_w_promieniach_slonca
zostawmnie
gregor20085
Lillien
heyada
gosia14171
hey_baby69
oraz 27 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zencia5
to pozazdrościć tylko jak takiego masz potworasku =)
potworasek
ja takiego mam <3
zielonakostka
Sraty pierdaty, słodko wymyślona przez nastolatki historyjka ;p
Czeekolada
Ach... Dżizas... Oddałabym za takiego wszystko ( no prawie ) :D
zencia5
aż dziwne ze tacy jeszcze istnieją. To jedynie serja limitowana