no właśnie ...
do roboty ;D
Polubili:
Neli31498
olka12_12
kaijaUK
doris19966
heyada
gregor20085
marysia_strelkova
zakochana_w_promieniach_slonca
potworeczekk
sara1411
oraz 27 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zencia5
to pozazdrościć tylko jak takiego masz potworasku =)
potworasek
ja takiego mam <3
zielonakostka
Sraty pierdaty, słodko wymyślona przez nastolatki historyjka ;p
Czeekolada
Ach... Dżizas... Oddałabym za takiego wszystko ( no prawie ) :D
zencia5
aż dziwne ze tacy jeszcze istnieją. To jedynie serja limitowana