NO WŁAŚNIE!
!!
Polubili:
Natjia
olix_olciak
kdsb
uska16
iceicebaby
Limka
beguinlubialaske
2002marta
AmericanHorrorStory
Użytkownicy także przypinają:




























ewkab
Kocham :)
konto-usunięte
Jak kto lubi. Ja osobiście filmową serię obejrzałam do części czwartej... do jej połowy doczytałam serię książek i się zacięłam, nie mogłam przejść dalej.
sosososxd
Nie że nie lubie , ale nie jestem żadnym fanem ani nic, fajny nawet film, choć widziałam lepsze :)
madziolinka
tak o, po prostu:)