Więcej zszywek z tablicy

ze stronek

Księżniczko.
Masz przejebane kotku...
kocham najbardziej ♥
No właśnie.
It's a nightmare...
I don't have control i...
sadlover909

sadlover909

Dodane 21.12 o 0:44
Obserwuj
No właśnie.

No właśnie.

Zgłoś naruszenie

diq1

ale popierdolenie xD nie zamierzam odpowiadać za głupotę innych. NIGDY. jak ktoś jest pusty to jego problem.

 |  21.12 o 0:55  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: