Więcej zszywek z tablicy

życiowe

Tak tak tak
...
Robię to dla siebie !
milion wspomnień...
...
...
Jestem na straconej pozycji...
...
nie jesteśmy tymi, za który...
motywacja
Też tak mam...
Dziś jest dobry dzień
Haha
...
I'm sorry...
True
...
racja !!!
No właśnie!:*
pozytywnie ;)
...
...
...
...
kiedyś się zrobi :D
...
kotka12

kotka12 od sandzix1

Dodane 14.07 o 12:48
Przypięte z No właśnie!:*
Obserwuj
No właśnie!:*

No właśnie!

:*

Zgłoś naruszenie

bemyhardcore

świetnie ale to nie bóg tworzy ludzi. Lekcje biologii sie kłaniają.

3  |  24.07 o 13:45   Pokaż odpowiedzi

GabiYou

MA od tego swoich zaufanych ludzi

 |  12.07 o 13:44  

xoniezaleznaxo

ale ja sie czuje nikim ,tak jakbym byla jakąs pomylką Boga

3  |  1 5.07 o 19:51   Pokaż odpowiedzi

PinkShoes

dokładnie, każdy jest Kimś! :)

3  |  5.07 o 18:46  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: