Więcej zszywek z tablicy

Smutaski ...

Dokładnie...
No właśnie...
...
Czy tylko ja tak mam?
No właśnie... :(
Racja...
to takie prawdziwe :(
:(...
Dokładnie.
Racja.
tiaa...
...
...
... :(
no cos w tym jest...:(
...
...
...
...
Niestety...
...
polcia01

polcia01

Dodane 31.10 o 17:23
Obserwuj
No właśnie...

No właśnie...

Zgłoś naruszenie

ewnus

żeby to było takie proste ;)

 |  31.10 o 20:03  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: