No właśnie...
Polubili:
esther_marine
alexandra2002
FancyUnicorn
wika2501
blackfairytale
foumonstre
kiszuni255
kosiaczek22
ewa72203
Dirtytrackk
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D