No właśnie...
Polubili:
Olshee
kubiczpaulina
blackfairytale
Otaku_chan
kosiaczek22
justyna90210
Julkak1
Kajcia136
xemerius
Nutella_
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D