No właśnie...
Polubili:
Kajcia136
klaudia060402
xemerius
blackfairytale
kosiaczek22
wika2501
foumonstre
alexandra2002
Julkak1
Dirtytrackk
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D