No właśnie...
Polubili:
Olshee
oj16121999
kiszuni255
sloneczko162
ewa72203
Nutella_
kosiaczek22
Kajcia136
merdzia22
nefedita
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D