No właśnie...
Polubili:
alexandra2002
blackfairytale
hopedream
wika2501
FancyUnicorn
oj16121999
klaudia060402
merdzia22
Otaku_chan
Julkak1
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D