No właśnie...
Polubili:
klaudia060402
blackfairytale
xemerius
ania2359
kosiaczek22
Nutella_
kiszuni255
Julkak1
FancyUnicorn
wika2501
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D