No właśnie...
Polubili:
nefedita
stig07
xemerius
kiszuni255
kosiaczek22
Otaku_chan
krecik22342
Dirtytrackk
justyna90210
oj16121999
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D