No właśnie...
Polubili:
wika2501
foumonstre
alexandra2002
esther_marine
nefedita
Kajcia136
stig07
FancyUnicorn
sloneczko162
klaudia060402
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D