No właśnie...
Polubili:
sloneczko162
Dirtytrackk
kubiczpaulina
ania2359
FancyUnicorn
kiszuni255
xemerius
oj16121999
merdzia22
alexandra2002
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D