No właśnie...
Polubili:
Julkak1
ania2359
Nutella_
ewa72203
klaudia060402
FancyUnicorn
killer_of_love_97
Otaku_chan
kiszuni255
Kajcia136
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D