No właśnie...
Polubili:
blackfairytale
kiszuni255
Dirtytrackk
kubiczpaulina
sloneczko162
merdzia22
Olshee
Nutella_
werra0
nefedita
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D