No właśnie...
Polubili:
krecik22342
blackfairytale
Olshee
ania2359
wika2501
Kajcia136
foumonstre
killer_of_love_97
esther_marine
kubiczpaulina
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















kasiulkab55
No właśnie :'(
Mamaigorka
dla mnie najgorszy moment jest wtedy gdy wiem ze zostało mi zaledwie kilka stron, a wiem ze nie ma kontynuacji
Dirtytrackk
i kiedy myślisz co dzieje się dalej z bohaterami książki :D