no właśnie ;C ;*
Polubili:
maatdaja
tusiorek1
ilcia15
szabla74
sweetmargo
pati0804
LoveLoveJustaaa
dyshaa18
olciaMhee
marta01w
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











konto-usunięte
no takie słownictwo w takim wieku nie wypada. A te 'pij' to w Twoim przypadku chyba sok pomarańczowy.